Arçelik Klima Kablosuz Bağlantı Kiti

Photo of author

By Bekir ZEYBEKOĞLU

Klima Kablosuz Bağlantı Kiti

Klima kullanmayı kolaylaştıran klima wifi modülü, sayesinden akıllı telefonlarınız ile klimanızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Karşınızda Arçelik Klima Bağlantı Modülü !

Arçelik kablosuz bağlantı kiti

Soğuk bir kış günü Sıcak bir yaz günü yada serin bi bahar ısınmak veya serinlemek hayali ile eve doğru yoldasınız. Güzel bi haberimiz var !

Artık klimanızı çalıştırmak için eve veya ofise varmayı beklemek zorunda değilsiniz. Yeni Arçelik kablosuz bağlantı kiti ile internet özelliği bulunmayan klimanızı uzaktan çalıştırabilir. İçeri girdiğiniz anda istediğiniz sıcaklıkla karşılaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Arçelik Klima Kablosuz Bağlantı Kiti

Akıllı telefondan kontrol edebileceğiniz Arçelik klima kablosuz bağlantı kiti ile kumandaya bağlı kalmadan klimanızı uzaktan çalıştırıp kapatabilir. HomeWhiz uygulaması ile klimanızın tüm fonksiyonlarını tek bir merkezden kolaylıkla yönetebilir, Kendi klimanızı yanı sıra yakınlarınızın klimasınıda akıllı telefonunuzdan kontrol edebilir.

Eve olan mesafenize göre klimanızın istediğiniz sıcaklıkta otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik aynı uygulama üzerinden klimanızın nekadar enerji kullandığını görebilir. böylece faturanızı kontrol altına alabilirsiniz. Arçelik Kablosuz bağlantı kiti ile internet bağlantısının olduğu heryerde klimanızın kontrolü elinizin altında.

Arçelik Kablosuz Bağlantı Kiti - enerji kontrolü

2018 model ve sonrası tüm arçelik ve beko altus marka klimalara uygundur. Ürünün montajı arçelik beko yetkili servisleri tarafından ücretli olarak yapılmaktadır.

HomeWiiz

“Arçelik Klima Kablosuz Bağlantı Kiti” üzerine bir yorum

Yorum yapın