Toshiba Seiya DC Inverter Duvar Tipi A++ Klimalar

Photo of author

By Bekir ZEYBEKOĞLU

10.000 BTU/h

13.000 BTU/h

18.000 BTU/h

24.000 BTU/h

SEIYA’nın konfor ve performans optimizasyonu onu rakiplerine göre eşsiz bir ürün haline getirmektedir. Tüm ürün gamı A++ soğutma ve A+ ısıtma enerji sınıfındadır ve bu çok düşük enerji tüketimiyle optimum konfor anlamına gelmektedir.

Toshiba seiya iç ünite
Toshiba seiya dış ünite
SEIYA SÜKÜT ALTINDIR
Toshiba Seiya Inverter Klimalar r32

Toshiba Seiya Inverter Klimalar Toshiba kullanıcılarının beklentileri doğrultusunda klimada mükemmelliği sağlamak için inovasyonu sürekli kılmıştır. Ses seviyesinin yeni Toshiba çözümleriyle minimum seviyeye indirilmesi ve konforun arttırılması için SEIYA’nın sessiz fonksiyonları dış ünitenin ses düzeyini azaltırken diğer yandan Quiet (Sessiz) moduyla iyi bir gece uykusu için iç ünitenin ses seviyesi de azaltılabilmektedir.

Toshiba Seiya Inverter Klimalar
toshiba inverter teknolojisi

KENDİNİZE A++ MUAMELESİ YAPIN

SEIYA’nın konfor ve performans optimizasyonu onu rakiplerine göre eşsiz bir ürün haline getirmektedir. Tüm ürün gamı A++ soğutma ve A+ ısıtma enerji sınıfındadır ve bu çok düşük enerji tüketimiyle optimum konfor anlamına gelmektedir. SEIYA, R32 soğutucu akışkana sahip yeni Toshiba Inverter kompresör teknolojisini kullanan ve A++ soğutma performansı ile yıl boyu hem tasarruf hem de konfor sunan bir çözümdür.

Toshiba Klima sessizlik
Toshiba Seiya

EŞSİZ SESSİZLİK FONKSİYONU

SEIYA’nın eşsiz sessiz çalışma modu kullanıcının dış ünitenin ses seviyesini azaltmasına imkan verir ve dış üniteyi kat bahçesi veya balkona monte etmeniz halinde sessiz çalışma performansı sunar. Uzaktan kumanda üzerinden kolayca yönetilebilen bu fonksiyon sayesinde dış ünite ses seviyesi standart çalışma koşullarına kıyasla azalarak, konforu en üst seviyeye çıkarmaktadır. SEIYA’da konfor için herşey düşünülmüş durumda, sadece dış ünitede değil, iç üniteyi de sessiz modda kullanarak uykunuzu kesintisiz hale getirebilirsiniz.

KONFORUNUZ İÇİN JAPON KALİTESİNDEN VAZGEÇMEYİN

Tasarım ve güvenilirlik


Toshiba Seiya Inverter Klimalar İnovasyon, verimlilik, yüksek güvenirlik, enerji tasarrufu,
çevreye saygı… Bu güçlü değerler Toshiba’da yaptığımız herşeyin kalbinde yer almaktadır.
50 yıldan uzun süredir Toshiba müşterilerine mükemmel
Japon kalitesinin uzmanlığını ve güvenilirliğini sunmaktadır.

Toshiba’nın inovatif inverter teknolojisi

Toshiba’nın inovatif DC Rotary kompresör teknolojisi örnek performans ile üstün güvenirliği bir araya getirmektedir. İç ortam sıcaklığını hassas şekilde kontrol edebilen Toshiba kompresörlerimiz, ses seviyesi bakımından da konut uygulamalarında mükemmel çözüm sağlamaktadır. Toshiba Inverter teknolojisi kompresör hızını talebe göre ayarlayarak her zaman SEIYA’nın ısıtma ve soğutma kapasitesini iç ortam yüküne göre ayarlamasını sağlar.

Yorum yapın