Keysmart KEY1200 İnverter Klima

Photo of author

By Bekir ZEYBEKOĞLU

Keysmart KEY1200 İnverter Klima Her ev ve ofisin ihtiyacı olan klima modelleri yaz aylarının kurtarıcısı olarak bilinir. Ortamın soğumasına ve havanın temizlenmesine yardımcı olan bu modeller, kaliteli ve konforlu bir kullanım elde edebilmenize yardımcı olur. Keysmart KEY1200 BTU soğutma kapasitesine sahiptir ve ortamın serinlemesinde oldukça etkilidir. Bulunduğunuz ortamın hava akışını da kolay bir şekilde sağlayarak yaşam alanlarının ferahlamasına yardımcı olur. Ayarlanabilen özel sisteme sahip olan bu model sayesinde dilediğiniz zaman soğukluğunu artırabilir dilediğiniz zamanda düşürebilirsiniz. Bu işlemi yanında gelen uzaktan kumanda yardımıyla yapabilirsiniz. Duvar tipi olan bu modeli kolay bir şekilde monte ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Kullanışlı tasarım
  • Enerji kontrol
  • Portatif kullanım
KEYSMART KEY1200 İNVERTER KLİMA

Kullanışlı Tasarımlı Keysmart Key Inverter Klima

Birbirinden farklı işleve sahip olan klima çeşitleri kullanım konforunuzun artmasına yardımcı olur. Bu modeller müşteriler tarafından ev ve ofis ortamında sıklıkla tercih edilir. Keysmart 12000 BTU klima modeli kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Cep telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile ürünü dilediğiniz zaman çalıştırabilir dilediğiniz zaman da kapatabilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Aynı zamanda otomatik kurallar ile ürününüzü kişiselleştirebilirsiniz. Bununla birlikte ürünün özelliklerine ve ek fonksiyonlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sistem koruma özelliğine sahip olan bu model otomatik tanıları anında verebilmenize yardımcı olur. Bu sayede kullanım ömrünü güvenli bir şekilde artırabilirsiniz. Siz de birbirinden farklı özelliklere sahip olan Keysmart 12000 BTU klima fiyatlarını inceleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda opsiyonel yapısından da faydalanarak kolay bir kullanım elde edebilirsiniz.

Enerji Kontrollü

Klimaların az enerji harcaması müşteriler tarafından aranan bir özelliktir. Keysmart Key 1200 A++ Inverter mono split klima-12.000 BTU sıcaklık kapasitesine sahiptir. Bu modelin enerji kontrol özelliği bulunur. Aynı zamanda A++ enerji sınıfa dahil olarak Inverter teknolojisi ile üretilir. Bu sayede tasarruf imkanını artırarak verimli bir kullanım olanağı sunar. İlk kademede çalıştırdığınız bu klima %8’lik bir enerji düşüşü sağlar. Ardından diğer kademeye geçtiğinizde bu düşüşü %40’a çıkararak tasarruf imkanını artırır. Özel filtrelerini rahat bir şekilde çıkarabilir ve kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda bakteri oluşumunu da önleyebilirsiniz. Keysmart Key 1200 A++ Inverter mono split klima-12.000 BTU kullananlar enerji tasarrufundan oldukça memnundur. Aynı zamanda yüksek performans imkanı da elde ederler. Siz de bu ürünü satın alarak tasarrufunuzu artırabilir ve güvenli kullanıma sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı

Klima çeşitleri geniş bir kullanım imkanı sunarak soğuk ve sıcak hava üfleme özelliğine sahiptir. Keysmart Key 1200 A++ Inverter mono split klima-12.000 BTU KEY1200 koduyla satışa sunulur. Ürün, yüksek soğutma ve ısıtma kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda nem alma ve otomatik hava dağıtımı gibi özelliklere sahip olarak geniş bir kullanım imkanı sunar. Tek tuşla yumuşak hava akış yönünü değiştirebilir ve temizleme fonksiyonunu hazır hale getirebilirsiniz. Uygun fiyatından faydalanarak bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz. Trendyol sayesinde Keysmart Key 1200 A++ Inverter mono split klima-12.000 BTU fiyatlarını inceleyebilir ve ekonomik bir deneyim elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ürünün özelliklerine de ulaşabilirsiniz. Keysmart Key 1200 A++ Inverter mono split klima-12.000 BTU yorumlarını okuyarak ürünü daha önce satın alan müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Keysmart KEY1200 İnverter Klima

Yorum yapın