Gree Aphro Inverter Duvar Tipi Split Klima

Photo of author

By Bekir ZEYBEKOĞLU

Gree Duvar Tipi Klimalar 5 model ile karşımıza çıkıyor. Sizlere Gree Aphro Inverter Duvar Tipi Split Klima hakkında bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

  • Aphro
  • Pular
  • Fairy
  • G-Tech
  • U-Crown

Aphro Inverter Duvar Tipi Split Klima

Aphro A ++ Enerji sınıfı 4 farklı kapasite seçeneği mevcut 9000 BTU/h,12000 BTU/h, 18000 BTU/h, 24000 BTU/h Bununla birlikte R32’yeni nesil soğutucu akışkan ile yüksek verimlilik sağlıyor.

Gree Aphro Inverter Klima Ön
Gree Aphro Inverter Klima Yan

Yeni Nesil WiFi Kontrol Aphro’da (Opsiyonel)
Gree’nin özel “Gree+” kontrol sistemi sayesinde klima cihazınızı cep telefonu ve tablet bilgisayarınızla uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Yeni Nesil WiFi Kontrol Aphro

“I Feel” Hassas Sıcaklık Kontrolü

“I Feel” düğmesine basıldığında kumanda üzerindeki sensör ortam sıcaklığını hisseder ve iç üniteye sinyal gönderir. Böylece klima hava üfleme debisini ve sıcaklığını en üst düzeyde konfor sağlayacak şekilde düzenler.

“I Feel” Hassas Sıcaklık Kontrolü

Akıllı Defrost

Akıllı Defrost

Defrost, ısıtma konumunda dış ünitede oluşan ve ısı transferini engelleyen buzun eritilmesi işlemidir. Defrost kontrolü cihazın verimliliğini doğrudan etkiler. Klasik defrost zaman ayarına göre çalışır. Akıllı defrost özelliği, sadece ihtiyaç olduğunda devreye girerek defrost süresini kısaltır, ısıtma konforunu arttırır ve enerji tüketimini azaltır. Defrostu yeterince hassas yönetemeyen klimaların verimliliği yüksek gözükse bile konfor seviyeleri düşük, enerji tüketimleri yüksektir.

“Turbo” Soğutma ve Isıtma

“Turbo” Soğutma ve Isıtma

Kumanda üzerinden “Turbo“ düğmesine basıldığında istenilen iç ortam konfor şartlarına daha kısa sürede ulaşılır.

Yüksek Verimli Sessiz Dış Ünite Fanı

Yüksek Verimli Sessiz Dış Ünite Fanı

Özel tasarım eksenel fan, üretildiği yüksek kaliteli malzeme nedeniyle uzun ömürlü ve sessizdir.

Düşük Sıcaklıklarda Çalışma

Düşük Sıcaklıklarda Çalışma

-15°C’de Soğutma ve Isıtma
Dış hava sıcaklığının -15 ̊C’ye kadar ulaştığı zorlu iklim şartlarında hem soğutma hem de ısıtma yapabilme özelliğine sahiptir.
Özel fan teknolojisi ve tasarımı sayesinde, dört mevsim soğutma ihtiyacı olan yerlerde yüksek verimlilikle kullanılabilir.

Soğuk Hava Üfleme Koruması
Klima ısıtmaya başlarken içeriye soğuk hava üflenmemesi için iç ünite serpantin sıcaklığı hassas şekilde kontrol edilebilir.

Uyku Modu

Uyku Modu

Uyku modunda iç ortam sıcaklığı otomatik olarak soğutmada yükseltir, ısıtmada düşürülür. Böylece uyuyan kişinin bir süre sonra üşümesi ya da terlemesi engellenmiş olarak daha konforlu bir uyku süreci elde edilir.

Düşük ve Yüksek Voltajda Çalışma

gree Düşük ve Yüksek Voltajda Çalışma

170V ~ 265V aralığındaki enerji besleme gerilimlerinde herhangi bir arızaya ve performans kesintisine neden olmaksızın çalışır.
Klima cihazlarının büyük kısmında bu aralık 200V ~ 240V olarak sınırlıdır.

Gree Aphro Inverter Klima Model Kodları;

GWH09ALA-K6DNA2A, GWH12ALB-K6DNA2A, GWH18ALD-K6DNA2A, GWH24ALD-K6DNA2B

Yorum yapın