Daikin Emura Klima

Photo of author

By Bekir ZEYBEKOĞLU

Daikin Emura Klima
çağdaş bir iklim kontrolü

Daikin Emura

Daikin Emura, iklim kontrolünde akıllı tasarımın harika görünebileceğini ve mükemmel enerji verimliliği sunabileceğini bir kez daha kanıtlamaktadır. Böylece çevre en ideal hale getirilir ve mimariler, mühendisler ve ev sahipleri ideal çözümü edinirler.

Havadan havaya heat pump’lar çektiği enerjinin %80’ini şaşırtıcı bir yenilenebilir kaynaktan elde etmektedir: mevcut ısıyı verimli biçimde aktaran ortam havası. Yüksek enerji verimliliği, yeniden tasarlanmış swing kompresörler gibi gelişmiş enerji tasarruf teknolojileri kullanılarak sağlanır.

daikin-emura-klima

Akıllı ve Verimli

› Eğimli ön panel
› Şık, zarif görünüm
› Kusursuz çalışma
› Optimum performans için akıllı sensörler
› Temel tasarım öğesi olarak büyük kanatlar

Özellikler

r32
a+++

› Gümüş rengi, antrasit veya tam mat şık cila
A+++‘ya kadar çıkan SEER değerleriyle yüksek verimlilik

› 19dB(A) kadar düşük, fısıltı düzeyindeses seviyeleri
› Her durumda maksimum konfor sağlar
› Geniş çalışma aralığı: soğutma için -10 ila 46°C ve ısıtma için -15 ila 20°C
› Zarif tasarımlı uzaktan kumanda
› Gümüş alerji filtresi alerjenleri yok eder ve havayı filtre eder.

Yıl Boyunca Konfor

Daikin Emura, yenilikçi özelliklere sahip oldukça akıllı bir sistemdir.

2 kademeli akıllı göz

İki bölgeli akıllı göz sensörü konforu iki yolla kontrol eder. Oda 20 dakika boş kalırsa enerji tasarrufunu başlatmak için ayar noktasını değiştirir. Odaya biri girer girmez hemen orijinal ayarına geri döner. Akıllı göz, ayrıca soğuk hava akımını önlemek için havayı insanların olmadığı bir yere doğru üfler.

3 yöne hava üfleme


Tüm odaya eşit biçimde dağılan bir sıcaklık sağlamak için, Daikin Emura’nın 3 yöne hava üfleme sistemi, havayı oda boyunca köşelere doğru eşit biçimde dağıtan dikey ve yatay otomatik salınımı bir araya getirir.

Konfor modu


Soğutma sırasında soğuk havanın doğrudan insanların üzerine üflenmesini önlemek için kanat kendi kendine yatay konuma geçer. Isıtma sırasında ise sıcak havanın odanın alt kısmına ulaşması için kanat dikey konuma geçer.

Temiz hava


İleri teknoloji titanyum apatit fotokatalitik hava temizleme filtresi, havadaki mikroskobik toz partiküllerini bile yakalar, organik kirleticileri emer ve hatta kötü kokuları giderir.

Gece ayar modu


Odadaki ani sıcaklık değişiklikleri sizi uykunuzda rahatsız edebilir. Daikin Emura bunu önlemek için, gece boyunca aşırı ısınmayı veya aşırı soğumayı engeller. Zamanlayıcı ayarlandığında, ünite, sıcaklığı soğutma modunda 0,5°C daha sıcağa
ve ısıtma modunda 2°C daha soğuğa otomatik olarak ayarlayacaktır.

daikin kontrol daikin-emura-klima

Daikin Emura Klima Soğutma ve ısıtma

Daha fazla enerji tasarrufu ve daha az çevresel etki sağlayan R32 soğutucu akışkan ile çalışan Daikin Emura’yı seçerek küresel ısınma potansiyelini %68 oranında düşürmüş, yüksek enerji verimliliği sayesinde enerji tüketiminizi de azaltmış olursunuz.

FTXJ-MW/S + RXJ-M

FTXJ-MW/S + RXJ-M daikin-emura-klima

FTXJ-LW/S + RXJ-L

FTXJ-LW/S + RXJ-L daikin-emura-klima

“Daikin Emura Klima” üzerine bir yorum

Yorum yapın