Fujitsu Klima

Photo of author

By Bekir ZEYBEKOĞLU

Fujitsu, Japonya’daki en büyük iklimlendirme ekipmanı üreticilerinden biridir. Fujitsu Klima Aslında, şirket uzun süredir piyasada ve dünyanın en yenilikçi ve teknolojik olarak en gelişmiş ürünlerinden bazılarını üretmesiyle tanınıyor. Sonuç olarak, müşterilerinin çoğu dünya çapında evlerinde ve ofislerinde Fujitsu çözümlerini kullanıyor. İklim teknolojisine yönelik artan taleple birlikte Fujitsu, ürün yelpazesini geliştirmeye devam ediyor. Ayrıca telekomünikasyon, yazılım ve mikroelektronik ürünleri ile de tanınırlar.

Fujitsu Klima İç Ünite

Fujitsu, split klima arenasında da önemli bir oyuncu. Marka, müşterilerine piyasadaki en iyi ürünleri sunmak için sürekli olarak yeni teknolojiler geliştirmektedir. Örneğin, çoklu inverterlü klima bu, rakiplerinin çoğunda olmayan bir özelliktir. Ancak başarının asıl sırrı, şirketin hizmet ve destek taahhüdünde yatmaktadır. Bir onarıma ihtiyacınız olursa veya ünitenizle ilgili bir sorun yaşarsanız, bunu düzeltmesi için Fujitsu ekibine güvenebilirsiniz.

Fujitsu, yüksek kaliteli klima üniteleriyle ünlüdür. Şirket, her türlü binada kullanılabilen HVAC sistemleri inşa etme konusunda iyi bir geçmişe sahiptir. Eski modellerinden biri olan ASYG14LU, Japonya’da hala popüler. Diğer bir model olan ASYG32LU ise birçok tüketicinin favorisi olmuştur. Bu model, yerleşik bir nemlendiriciye sahip çift bölgeli bir ünitedir. Bu üniteler enerji tasarruflu olacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcıların yüksek konfor seviyelerini korurken paradan tasarruf etmelerini sağlar.

Daha küçük bir ölçekte, Fujitsu klima küçüğün en küçüğüdür ama güçlüdür. Küçük boyutu, alanın önemli olduğu daireler ve evler için ideal bir seçimdir. Yerden tasarruf etmenin yanı sıra, Fujitsu klimalar mevcut dekora ve bir odanın düzenine kolayca entegre edilebilir. Ek olarak, bir Fujitsu klimanın bakımı kolaydır. Doğru prosedürleri izleyerek, makinenin yıllarca çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Fujitsu Klima - ASYG 12LT A 12000 Btu İnverter Klima
ASYG 12LT A 12000 Btu İnverter Klima

Fujitsu ürünleri’nin en etkileyici özelliği, sıcaklığını ve enerji tüketimini otomatik olarak ayarlayabilmesidir. Bunun en ilginç yanı, sistemin tam otomatik olması, yani her zaman doğru şeyi doğru zamanda yapmasıdır. Daha da iyisi, inverter teknolojisi çok ekonomik olmasını sağlar. Bazı tahminlere göre, bir Fujitsu klima, diğer markaların benzer modellerine göre yaklaşık yüzde 50 daha fazla enerji kullanır.

O halde, Fujitsu ürünleri dünyanın diğer bölgelerinde de giderek daha popüler hale gelmesi şaşırtıcı değil. Aslında, Fujitsu klima ürünleri Türkiye’de popüler bir seçenektir. Klima ürünleri endüstrisindeki en önemli isimlerden bazıları Daikin, Mitsubishi ve Fujitsu‘dur. Bu nedenle, ister bir ev ünitesi ister ticari bir klima arıyor olun, mükemmel uyumu bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca hem iç pazara hem de ticari pazara yönelik çeşitli inverter klima modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Fujitsu Klima

Yorum yapın