Bosch ASX09AW40N 9000 BTU Split Klima

Photo of author

Bosch ASX09AW40N Btu A+++ İnverter Duvar Tipi Klima

Bosch ASX09AW40N 9000 BTU Ev Tipi Split Klima

  • 1w Bekleme, Bekleme Modunda daha az enerji tüketir, böylece klimanızı kullanmadığınız zamanlarda bile enerji tasarrufu sağlarsınız.Bekleme modunda daha az enerji tüketimi.> Bir klimanın kapatıldıktan sonra enerji tüketmeyi bıraktığını düşünebilirsiniz, ancak standart bir klima bekleme sırasında yaklaşık 4-5W tüketir. Bosch Klimaların 1w Bekleme özelliği sayesinde enerji tüketimi 0,5~1W’a düşürülerek klimanızı kullanmadığınız zamanlarda bile %80’e varan enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Böylece 1w Standby ile Bosch Klimalar, siz kapattıktan sonra bile çevreye yardımcı bir dost olmaya devam eder.
  •  3D Air Flow, havayı odanın her köşesine eşit olarak dağıtarak her yerde mükemmel konfor sağlar.Sizin için kusursuz bir hava dağılımı!Sizin için kusursuz bir hava dağılımı!3D Air Flow, klimadan çıkan havayı odanın her köşesine dağıtır. 3 boyutlu hava çıkışı, mükemmel hava dağılımını sağlamak için hem yatay hem de dikey yönlerde otomatik olarak çalışır.
  •  Takip modu uzaktan kumandanın konumundan gelen sıcaklık verilerini kullanır.  Mükemmel derece için gereken ayarları, bulunduğunuz yere göre otomatik yapar.Nerede olursanız olun mükemmel sıcaklık.>Takip modu, uzaktan kumandasının etrafındaki sıcaklığa göre oda sıcaklığını düzenler. Klimanız, uzaktan kumandanızın konumuna göre kendini ayarlar ve her zaman en uygun ısıya sahip olmanızı sağlar.
  •  R-32, daha yüksek verimliliğe ve daha düşük çevresel etkiye sahip tek bileşenli yeni nesil bir soğutucudur.Hem soğutmada daha verimli, hem de daha çevre dostu.> R-32, daha yüksek verimliliğe ve daha düşük çevresel etkiye sahip tek bileşenli yeni nesil bir soğutucudur. R410 soğutucu akışkana göre %20’ye kadar daha az soğutucu kullanır ve geri dönüşümü çok daha kolaydır. Sonuç olarak, enerji tasarrufu sağlar ve çok daha çevre dostudur.
  •  Kendi Kendini Temizleme özelliği, küflenmeyi önlemek için Soğutma veya Kurutma Modundan sonra iç ünitedeki ısı dönüştürücünün kuru kalmasını sağlar.

Bekleme modunda daha az enerji tüketimi.

Bir klimanın kapatıldıktan sonra enerji tüketmeyi bıraktığını düşünebilirsiniz, ancak standart bir klima bekleme sırasında yaklaşık 4-5W tüketir. Bosch Klimaların 1w Bekleme özelliği sayesinde enerji tüketimi 0,5~1W’a düşürülerek klimanızı kullanmadığınız zamanlarda bile %80’e varan enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Böylece 1w Standby ile Bosch Klimalar, siz kapattıktan sonra bile çevreye yardımcı bir dost olmaya devam eder.

Sizin için kusursuz bir hava dağılımı!

3D Air Flow, klimadan çıkan havayı odanın her köşesine dağıtır. 3 boyutlu hava çıkışı, mükemmel hava dağılımını sağlamak için hem yatay hem de dikey yönlerde otomatik olarak çalışır.

Nerede olursanız olun mükemmel sıcaklık.

Takip modu, uzaktan kumandasının etrafındaki sıcaklığa göre oda sıcaklığını düzenler. Klimanız, uzaktan kumandanızın konumuna göre kendini ayarlar ve her zaman en uygun ısıya sahip olmanızı sağlar.

Hem soğutmada daha verimli, hem de daha çevre dostu.

R-32, daha yüksek verimliliğe ve daha düşük çevresel etkiye sahip tek bileşenli yeni nesil bir soğutucudur. R410 soğutucu akışkana göre %20’ye kadar daha az soğutucu kullanır ve geri dönüşümü çok daha kolaydır. Sonuç olarak, enerji tasarrufu sağlar ve çok daha çevre dostudur.

Klimanızın temizliği tek dokunuşunuzda!

Tek tuşa basarak kullanabileceğiniz kendi kendini temizleme özelliği, Soğutma veya Kurutma Modundan sonra iç ünitedeki ısı dönüştürücünün kuru kalmasını sağlayarak küflenmesini önler. Böylece size daha temiz hava sunar cihazınızın da kullanım ömrünü uzatır.

Mükemmel oda sıcaklığı, mükemmel sessizlik.

Bosch klimanızda Sessiz Modu aktif ederek odanızı istediğiniz ısıda tutarken ihtiyacınız olan sessizliğe kavuşabilirsiniz. İç ünite gürültüsü yaprak hışırtısına eşdeğer olan 20 desibel kadar düşük bir sesle hava üfler. Böylece performanstan ödün vermeden, inanılmaz bir sessizlikle çalışır.

Mükemmel bir gece uykusu!

Uyku Modu, sıcaklık seviyesini 2 saat boyunca her saat başı 1℃ değiştirir ve ardından iç fanı düşük hızlarda çalışacak şekilde sabitlemeye devam eder. Ayrıca uykunuz sırasında vücut ısınızın değişimine göre oda sıcaklığını ayarlar ve size mükemmel uyku koşulları sunar. Gece boyunca soğutma ve ısıtma için klimanızın ‘Uyku Modu’ veya zamanlayıcılarını kullanabilirsiniz.

Superionizer ile havanızı arındırın ve kaliteli hale getirin.

Bosch Klimalarda bulunan Superionizer özelliği ile saf soğuk veya sıcak hava elde etmek mümkündür. 2 milyona kadar pozitif ve negatif iyon salarak havayı dezenfekte eder ve odadaki kötü kokuları azaltır. Salınan iyonlar ayrıca havadaki toz, polen ve alerjiye neden olan küçük parçacıkları toplar ve onları yere düşürür. Böylece mükemmel ısı ve mükemmel hava kalitesi ile mekanınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bosch ASX09AW40N Klima Teknik Özellikler

Bosch ASX09AW40N 9000 BTU Split Klima
Bosch ASX09AW40N İç Ünite
Bosch ASX09AW40N 9000 BTU Split Klima
Bosch ASX09AW40N Dış Ünite

Soğutma Kapasitesi

9.000 BTU/h

Isıtma Kapasitesi

10.000 BTU/h

Dış Ünite Ses Basınç Seviyesi

56,0 dB

Sezonsal Soğutma Verimliliği (SEER)

9,3

En Yüksek İç Ünite Ses Basınç Seviyesi

23.0 / 39.0 dB

Bekleme Konumunda Enerji Tüketim

1,00 W

Yorum yapın